wtorek, 15 października 2013

NEONY - pepitka i barokowy motyw w ekstrawaganckich ujęciach - backstage II.Dziś przedstawiamy Wam kolejną odsłonę przygotowań jesienno-zimowej kampanii Livia Clue. W poprzednim poście odsłoniliśmy kulisy przygotowań sesji z sukienkami inspirowanymi Audrey Hapburn (ODRI - sukienki inspirowane elegancją - backstage sesji :)! ).
Dziś porzucamy paryski szyk i przenosimy się do energetycznego świata neonów!

Te z Was, które na bieżąco śledzą projekty Livia Clue, wiedzą jak ważną rolę w stylizacjach odgrywa nie tylko nieprzeciętny fason, ale i zabawa wzorem i kolorem! W kolekcji nie mogło zabraknąć kultowego wzoru w pepitkę i pierwszorzędnej ornamentyki barokowej, odwzorowanej na tkaninie.


Kolekcja Livia Clue
Stylistka Ewa Witczak
Stand Up Fashion
Biżuteria
Glitter Polska
Makijaż Vanessa Zalewska
VNesia.pl
Fotograf Marta Szczepaniak Fanaberia Marta Szczepaniak
Modelki Justyna Łopian, Oliwia Podobińska


,,Neony’’, tak została nazwana II część kolekcji, swoją nazwę zawdzięcza neonowym dodatkom i makijażowi w soczystych kolorach. Nasza makijażystka Vanessa wykonała zjawiskowy makijaż, który nie tylko pięknie wkomponował się w motyw główny sesji, ale także perfekcyjnie wydobył i podkreślił urodę naszych uroczych modelek, Justyny i Oliwii :)


Ostatnie poprawki i rady stylistki Ewy :)

Poznajcie miejsce, w którym robione było zdjęcie?Pół żartem, pół serio ;) – Vanessa i Oliwia :)


Kochani na naszym FANPAGU przygotowaliśmy dla Was konkurs :).  Do wygrania spódniczka  z najnowszej kolekcji. Szczegóły tutaj ----->Pozdrawiam :*
5 komentarzy:

  1. Bardzo podoba mi się ta kolekcja. Widziałam już gdzieś kilka tych zdjęć - fenomenalne i zdjęcia, i modelki, i rzeczy :))

    Pozdrawiam, Shamelessly

    OdpowiedzUsuń