środa, 9 października 2013

ODRI - sukienki inspirowane elegancją - backstage sesji :)!Uwodzicielskie spojrzenie, zmysłowy uśmiech i zgrabna sylwetka – takimi atutami skradła wiele męskich serc, tworząc tym samym ówczesny kanon kobiecego piękna. Dla kobiet stała się ikoną mody i wzorem do naśladowania po wsze czasy. O kim mowa? O Audrey Hepburn – kobiecie łączącej elegancję i klasykę, zachowując przy tym wdzięk i delikatność.
Kultowa scena filmowa, w której Hepburn ubrana jest w zjawiskową czarną sukienkę, długie rękawiczki z ozdobną tiarą na głowę, stała się jedną najczęściej kopiowanych stylizacji wszech czasów!W naszej najnowszej kolekcji nie mogło zabraknąć miejsca dla klasyki – sukienek inspirowanych nieprzeciętnym stylem Audrey. ODRI – to dwie eleganckie sukienki, łączące prosty krój i lekkość. Obie prezentują się idealnie zarówno w wersji z dodatkami i biżuterią, jak również w skromniejszym wydaniu.

Przygotowania kolekcji jesień-zima 2013/14 powoli dobiegają końca. Niebawem nowe projekty znajdziecie w sklepie Livia Clue. Tymczasem chcemy podzielić się z Wami kawałkiem naszej pracy – od przysłowiowej ,,podszewki’’ i zza obiektywu :).

Dzielimy się z Wami zdjęciami nie tylko tymi ,,dopracowanymi’’, wieńczącymi efekty żmudnej pracy, ale także tymi zdjęciami, które przez wiele dni będą pamiątką wspaniałej współpracy z ludźmi z talentem, pasją i jak się później okazało… odpornymi na jesienny chłód!


Dziś przedstawiamy Wam zdjęcia z backstagu z sesji z sukienkami ODRI.

 
Kolekcja Livia Clue
Stylistka Ewa Witczak Stand Up Fashion  
Biżuteria Glitter Polska 
                                                                       Makijaż Vanessa Zalewska VNesia.pl
Fotograf Marta Szczepaniak Fanaberia Marta Szczepaniak
Modelki Justyna Łopian, Oliwia Podobińska

Powaga sytuacji idealnie odzwierciedlona przez Ewę :)Ostatnie rady fotografki. Przed bystrym okiem Marty nic nie uszło uwadze :)

Wszystko musiało idealnie leżeć…nawet na głowie :)


Chwiejnie, ale pięknie :)
Piękna i…zadziorna!
Od lewej Justyna, Ewa z Stand up fashion , Livia Clue i Oliwia ;)

Więcej zdjęć znajdziecie na fanpagu --->  https://www.facebook.com/pages/Livia-Clue/137668936374913Sukienki już dostępne w sklepie!
www.liviaclue.pl


POZDRAWIAM :*

4 komentarze: