niedziela, 20 kwietnia 2014

Flower Power - kwiatowy i wiosenny projekt sukienki!!!Kolejna wiosna, kolejne kwiatowe projekty sukienek. Wiosna to sezon kwiatów i bogatej gamy kolorowych tkanin. Kwiatowa sukienka to dobra inwestycja, bo modna  niezmiennie jest każdej wiosny i lata. Idealny fason? Z pewnością sprawdzi się wersja bez rękawów - w chłodniejszy dzień załóżmy ją pod sweterek lub płaszcz :).

Najmodniejsze wzory przywodzą na myśl ukwiecone łąki lub przydomowe ogródki.
Kolory kwiatów mieszają się i zlewają w wielobarwne plamy, tworząc coś na kształt abstrakcyjnego, barwnego wzoru. Czasem na całym projekcie sukienki jest po prostu jeden dominujący kwiat, bardzo często ręcznie namalowany. Intensywne kwiaty mogą być na jasnym lub ciemnym tle, na jedwabiu, muślinie, bawełnie, dżinsie, koronce.
Mogą być ogromne i mogą być drobniutkie typu „łączka”.

Sukienki w kwiaty dodają nam uroku, a naszym mężczyznom dostarczają wielu wrażeń estetycznych. Więc póki sezon wiosenny w pełni, korzystajmy z tak kobiecego trendu:
,,flower power’ w pełni :)

Livia Clue także ma pomysł na wykorzystanie panującego top trendu. Klasyczny krój z rozkloszowanym dołem to nasza propozycja i odpowiedź na kwiatowy trend. Białe, delikatne płatki kwiatów, otoczone bukietami barwnych pąków roślin na kontrastującym niebieskim tle, nadały sukience wyjątkowy, intrygujący charakter. Klasyczny krój i awangardowa tkanina uczyniły projekt sukienki Livia Clue oryginalny i unikatowy.


Więcej wiosennych KWIATOWYCH

sukienek znajdziecie na 

Pozdrawiam :*

4 komentarze:

  1. Prawdziwa wiosenna sukienka :) Mój ideał!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna sukienka. Pozdrawiam :) http://jusinx.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Rewelacja, kiedy będzie dostępna w sklepie?

    OdpowiedzUsuń