poniedziałek, 16 listopada 2015

Listopadowa pogoda w kratkę – i sukienka

Kratka zostaje z nami na dłużej. Pojawiła się już w wiosennych kolekcjach, ale okazało się, że jesienią projektanci nadal nie są nią znudzeni. My też nie! Nie mogło jej więc zabraknąć u Livia Clue.

Livia Clue Star Midi Nina

Poznałyście już Ninę? Jest niezwykle kobieca i elegancka, dobrze poczujesz się z nią zarówno w biurze, na jesiennym spacerze, jak i spotkaniu z przyjaciółmi.

Mówimy oczywiście o naszej nowej sukience ;) Podczas sesji połączyliśmy ją z beżowymi dodatkami, które są na tyle neutralne, że możecie wybrać  ten zestaw kolorystyczny do pracy, ale fajne detale – zawadiacki kapelusz i torebka na pasku z grubego łańcuszka sprawiają, że na pewno nie jest nudno.

Ponieważ nie zamierzamy rezygnować z sukienek nawet kiedy robi się chłodniej, zestaw uzupełniają białe kryjące rajstopy (mają delikatny wzór, co może nie jest dobrze widoczne na zdjęciu). Białe rajstopy to dość odważne rozwiązanie i raczej dla dziewczyn o szczupłych nogach, ale oczywiście możecie zastąpić je czarnymi lub ożywić stylizację kolorem. Pomarańcz, fuksja czy turkus także świetnie się tu sprawdzą.

Nie przegapcie kolejnego postu, bo pokażemy Wam, jak dzięki kilku dodatkom całkowicie zmienicie charakter Niny.

Sukienka oczywiście dostępna na www.liviaclue.pl

Livia Clue Star Midi Nina


3 komentarze: