czwartek, 19 listopada 2015

„Nina” na weekend

Tak jak obiecaliśmy Wam ostatnim razem, dzisiaj pokazujemy, jak model sukienki „Nina” można wykorzystać przy dwóch okazjach. Zbliża się weekend, mogą Wam się przydać obydwie stylizacje.

Sukienka: Livia Clue, model Star Midi Nina, płaszcz, torebka: Zara, kapelusz: Aldo/Zalando, rajstopy: Gatta

Pierwszy zestaw jest podobny do tego, który znacie już ze zdjęć z sesji: ciepły płaszcz, kapelusz, który ochroni przed niespodziewanym deszczem i oryginalne rajstopy. Torebka na pasku jest praktyczna, nie zgubicie jej zbierając liście albo kasztany (są jeszcze?).


Sukienka: Livia Clue, model Star Midi Nina, torebka: Top Shop/Zalando, buty: Bata, kołnierzyk: Kasia Zapała, kolczyki: missebo.pl

Jeśli po spacerze wieczorem wybieracie się do teatru, nie musicie się przebierać – kilka dodatków sprawi, że „Nina” z wygodnej miejskiej sukienki przemieni się w elegancką kreację. Tym razem proponujemy klasyczne rozwiązania: czarna kopertówka i czarne szpilki, elegancka etola oraz złote dodatki, które rozświetlą całość: długie kolczyki oraz złoty pasek przy torebce. Nie zapomnijcie o czerwonej szmince, bo w niej każda kobieta czuje się wyjątkowa. To na pewno będzie udany wieczór :)

A Wy którą stylizację wybieracie na weekend?

1 komentarz: