piątek, 3 czerwca 2016

Maj miesiącem Mam

Kontynuując cykl poświęcony naszym, kobiecym cechom postanowiłyśmy w maju poświęcić uwagę Mamom :) Chyba nikomu nie musimy tłumaczyć, że zainspirowało nad obchodzone w maju święto.

Jednak gdzie ta konkretna cecha? O to zapytałyśmy nasze Klientki: "Czuła i troskliwa", "Niewyspana", "Zmęczona i szczęśliwa"... Odpowiedzi były różne, a jednak każda prawdziwa :)

Jako, że jesteśmy marką modową nie mogłyśmy się oprzeć i poszukać inspiracji w stylizacjach "mama, córka" - które zawładnęły sercami mam na całym świecie. Kto wie, może kiedyś i kolekcja Livia Clue powiększy się o takie sukienki?

Z okazji Dnia Mamy postanowiłyśmy zorganizować konkurs dla naszych Klientek, w którym do wygrania była dowolna sukienka z kolekcji Livia Clue. Zasady konkursu były proste - poprosiłyśmy, aby opisały historię z życia mamy lub życia córki dotyczącą mam :) Otrzymałyśmy wiele pięknych historii. Niektóre zabawne, inne niesamowicie wzruszające. Bardzo lubimy czytać takie rzeczy, bo dzięki temu jeszcze lepiej poznajemy nasze Klientki. Wszystkie konkursowe odpowiedzi możecie przeczytać na naszym fanpage.W samo święto 26 maja Liwia - właścicielka marki i projektantka Livia Clue złożyła swojej mamie życzenia i podziękowania: 

"Dla mojej mamy Uli: Dziękuję Ci za wiarę w moje pomysły i nowe projekty, wsparcie w trudniejszych momentach, uśmiech i miłe słowo! Za to, że pamiętasz i przypominasz mi o tysiącu spraw! Livia Clue rozkwita również dzięki Tobie, kochana mamusiu! <3"
Jak zapewne wiecie Liwia również jest mamą. Dwóch uroczych, pełnych energii chłopców. Mimo, że prowadzenie firmy produkcyjnej, do tego projektowanie i czuwanie nad jakością jest niesamowicie absorbującym zajęciem Liwia jest pełną ciepła mamą poświęcającą maksymalną ilość uwagi swoim synom :)A jak u Was minął maj? Już niedługo znów będziemy przyglądać się kobiecej osobowości.
Jeśli chcecie być z nami na bieżąco podczas kolejnej akcji obowiązkowo śledźcie nas na naszym fanpage.


Zespół Livia Clue


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz