poniedziałek, 29 lutego 2016

Kobieta romantyczna - podsumowanie miesiąca.

Kończy się już luty, który był u nas miesiącem romantycznym. Dzisiaj chciałybyśmy go podsumować i pokazać Wam romantyczną kobietę według Livia Clue. Poza sesją, o której już pisałyśmy, przygotowałyśmy dla naszych Klientek szereg inspiracji, które wprowadzają w romantyczny nastrój.


Zaczęłyśmy od kolacji i zaproponowałyśmy kilka romantycznych scenerii na wyjątkowy wieczór. Zdania były podzielone, jednak większość głosów zebrała kolacja na plaży. Zgadzamy się z tą opinią. Dla nas również to chyba najpiękniejsze miejsce by spędzić niezapomniane chwile z ukochanym...
Nie zapominajmy jednak o tym, że jest luty i jeśli nie mamy możliwości, żeby wyskoczyć na romantyczną kolację w ciepłe kraje, potrzebujemy alternatywy. Idealnym miejscem na taką okazję jest Restauracja Czerwona w Chorzowie, której wysmakowane wnętrza, podkreślone czerwonym kolorem idealnie nadają się na taką okoliczność. Jeśli w przyszłym roku będziecie szukały idealnego miejsca na walentynkową kolację - Restaurację Czerwoną możemy polecić z czystym sumieniem.

Na takie wyjście proponujemy Wam naszą ZUZĘ Midi Pepitkę, która świetnie wygląda w połączeniu z klasycznymi, czarnymi szpilkami i czerwoną szminką.
Idealna na romantyczne wyjście jest również SCARLETT Midi Diana, która się cudownie błyszczy w blasku świec.
Dla w fanek bardziej klasycznych form, ale azteckich wzorów proponujemy STAR 3/4 Midi Aztecką
A to inna odsłona romantycznego makijażu, w wersji delikatnej. Makijaż, który zaproponowała wizażystka Izabela Kuciak jest subtelny i bardzo dziewczęcy, a odcienie wrzosu dodają uroku i świeżości.
Nie zapomniałyśmy również o tym, że my Kobiety potrzebujemy czasem chwili odpoczynku tylko dla siebie. Dla chwili wytchnienia można sięgnąć po książkę, a romantyczne tytuły chyba każda z nas ma w swojej biblioteczce. Jeśli nie macie ochoty na książkę zawsze możecie znaleźć chwilę, aby rozsiąść się na kanapie i włączyć swój ulubiony film. My wybrałyśmy ponadczasową Scarlett i "Przeminęło z wiatrem".
Ale przecież nie możemy się tylko same rozpieszczać. Czy, któraś z Was nie uwielbia dostawać kwiatów?Albo relaksować się w wannie podczas kąpieli, którą ktoś przygotował specjalnie dla Was? <3


Dziękujemy, że byłyście z nami kolejny miesiąc :*  Liczymy, że udało się nam choć trochę zainspirować i wprowadzić Was w romantyczny nastrój.
Już niedługo zobaczycie co szykujemy dla Was na marzec :)

Pozdrawiamy,
Zespół Livia Clue


1 komentarz: