czwartek, 11 lutego 2016

Romantyczny Luty - miesiącem zakochanych.

Nim się obejrzałyśmy, a styczeń już za nami. Z racji postanowień noworocznych rozpoczęłyśmy przygotowania do wyjątkowej sesji. Jakiej?? :) Jednym z naszych postanowień jest pokazanie i dookreślenie Klientki Livia Clue. Pragnę szyć sukienki i spódnice, które będą podkreślać nie tylko kobiecą sylwetkę, ale także kobiecą naturę.. Chcę aby LC było bardzo KOBIECE. W tym roku postanowiłyśmy skupić się na kobiecych cechach. A że kobieta jest bardzo złożoną istotą ...cech, które przypisałyśmy kobiecie Livia Clue jest baaardzo dużo. Mamy więc temat na sesje na każdy miesiąc roku :)
Z racji tego, że luty jest miesiącem zakochanych i romantycznych uniesień,  w pierwszej kolejności zajęłyśmy się kobietą romantyczną. I właśnie taki - romantyczny - będzie u nas cały luty.

Ale wracając do sesji...

Długo zastanawiałyśmy się nad tym, gdzie zrealizować sesję. Zależało nam, aby klimat zdjęć z jednej strony był romantyczny, a z drugiej nawiązywał do zbliżających się Walentynek. W końcu znalazłyśmy miejsce idealne: Restaurację Czerwoną w Chorzowie. Miejsce wyjątkowe, urządzone z wyczuciem smaku, zgodnie z nazwą wypełnione czerwienią. Dzięki uprzejmości pani Oli oraz całego personelu sesja odbyła się w spokojniej i przyjemnej atmosferze.

Jeśli romantyzm, jeśli Walentynki to na pewno KWIATY. Wymarzyłyśmy sobie delikatny romantyczny bukiet w odcieniach różu i fioletu oraz walentynkowy bukiet, który będzie oryginalny, inny niż wszystkie. Nasze wyobrażenia idealnie zmaterializowała  pełna pasji pani Barbara Słomka, właścicielka znanego na Śląsku Studia Florystycznego Stokrotka . Kto jeszcze nigdy nie był w tym miejscu, musi koniecznie zajrzeć do Stokrotki. Kwiaciarnia przypomina muzeum kwiatów, pełne rozmaitych aranżacji,  a kwiaty czekają na swoje Klientki w przeszklonych lodówkach. Wyczucie i zaangażowanie florystki przełożyło na dwa, BOSKIE bukiety, z których każdy idealnie pasował do naszych sukienek :)

 
 

Do współpracy przy sesji zaprosiłyśmy parę nowych osób, min. makijażystkę Izabelę Kuciak. Razem z Izą uzgodniłyśmy wcześniej propozycje do każdej ze stylizacji. Iza bardzo dobrze odnalazła się zarówno w romantycznych klimatach, jak i bardziej wyrazistym makijażu.

 

Nasz niezawodny i tryskający energią fotograf - Dominik Więcek, poszukujący idealnego światła i kadrów do swoich zdjęć ;) oraz, tym razem w roli dzielnej asystentki fotografa, - Dominika z działu obsługi Klientek LC :*


 

W sesji udział wzięły również dwie nowe modelki: Agnieszka oraz Paulina Anna Lewandowska. Dla każdej modelki przewidziane były dwie różne stylizacje. Do ciekawej, wyrazistej urody Agnieszki dobrałam mocne, odważniejsze printy. Agnieszka prezentowała sukienkę STAR Midi Aztecką czarną w walentynkowym, nieco etnicznym wydaniu oraz uwielbianą przez nasze Klientki STAR Midi Marikę w towarzystwie przepięknych kwiatów. Prawda, że bukiet stworzony przez panią Barbarę Słomkę idealnie pasuje do sukienki, zarówno kolorem jak i samą formą kompozycją ? Wciąż pozostajemy pod wrażeniem!


 
  
 
Delikatna Paulina bardziej pasowała mi do romantycznych stylizacji. Paulina pozowała w subtelnej STAR Midi Klaudii oraz oddawała się rozmyślaniom po lekturze "Rozważnej i romantycznej" w sentymentalnej sukience ZUZIE Midi Violette .
 
  
 
 Ogarnianiem wszelkich spraw organizacyjno-techniczno- artystycznych zajęła się moja agentka od zadań specjalnych Justyna Płaszczymąka ( specjalistka do spraw PR w LC).
Wspólnie z Justyną obmyślamy strategię na każdą sesję miesiąca. Wymyślamy tematy, stylizacje, wybieramy modelki, bardzo dobrze się przy tym bawiąc. Mamy nadzieję, że z każdym miesiącem nasze zdjęcia będą jeszcze lepiej oddawały wybraną cechę osobowości kobiety LC.  
STAR Midi KlaudiiJustyna razem z Dominiką są również autorkami zdjęć z tego backstage'u. 
 
 
Dziękuję wszystkim za owocną współpracę i dobra zabawę! Efekty naszych pomysłów i stylizacji będziemy prezentować na naszym firmowym  Fanpage, a sukienki standardowo znajdziecie na www.liviaclue.pl

Pozdrawiamy ciepło,
Livia Clue oraz Team LC

1 komentarz: