środa, 20 stycznia 2016

Z okazji minionych świąt Bożego Narodzenia zorganizowałyśmy dla naszych Klientek konkurs, w którym nagrodą była dowolna sukienka z naszej kolekcji. Ilość nadesłanych zdjęć konkursowych pozytywnie nas zaskoczyła. Okazało się bowiem, że każda z naszych Klientek to mega indywidualność i dzięki temu udało się nam poznać Was bliżej.

Jako laureatkę konkursu wybrałyśmy panią Natalię Mirek. Jej zdjęcie urzekło nas najbardziej. Dostrzegłyśmy na nim ciepło, cierpliwość i kobiecość. Pani Natalia pisze, że jest "tylko mamą i żoną na pełnym etacie". 

Kiedy zapytałyśmy ją dlaczego nasza marka odpowiedziała: "Po prostu lubię piękne, kobiece sukienki, a o takie dziś ciężko, wszędzie króluje wersja mini. Kiedy szukałam kreacji na wyjście, a traciłam już nadzieję, ze taka znajdę, na pomoc ruszył mi mąż, który trafił na Państwa sukienki tak zostałam fanką Livia Clue".
Jednak, żeby nie było tak pięknie musimy przyznać, że podczas wybierania zwycięskiego zdjęcia miałyśmy nie lada rozterkę. Dostałyśmy tyle pięknych zdjęć, że postanowiłyśmy wyróżnić autorki niektórych z nich w postaci darmowej dostawy na kolejne zamówienie.

Jedną z wyróżnionych Klientek jest pani Karolina Galińska, która przyznaje, że w naszych sukienkach ceni sobie praktyczność i wygodę.

"Obecnie zajmuję się dziećmi. Jeszcze trzy lata temu pracowałam w mediach, byłam wydawcą. W 2013 roku urodziłam córeczkę Zosię, natomiast w sierpniu 2015 na świat przyszedł ten przystojny kawaler ze zdjęcia, mój synek Janek. Jestem wiec pełnoetatową mamą. W sukienkach LC prócz walorów estetycznych (przepiękne, oryginalne wzory), doskonałej jakości , cenię sobie również ich praktyczność. Dwójka maluchów potrafi czasem zastąpić fitness i siłownię. Sukienki są wygodne, nie krępują ruchów, mają idealną długość, no i kieszenie. Od zawsze lubiłam vintage, sukienki Livia Clue są więc moim ideałem. Mam trzy i już szukam pretekstu by kupić czwartą. " Pisze pani Karolina.Wśród zdjęć znalazło się również zdjęcie pani Doroty Kosowskiej.

"Jestem nauczycielką uczę dzieci niepełnosprawne intelektualnie w stopniu znacznym. Prywatnie jestem mamą dwójki wrzaskunów 2 letniej Oliwki i 6 letniego Mikołaja. Uwielbiam podróże i gotowanie. Na sukienki Livia Clue natrafiłam na fb urzekły mnie pięknym doborem kolorów, fasonem a po zakupie starannością wykonania. Stronkę z sukienkami podałam już niejednej."
Poza pracą i domem pani Dorota znajduje jeszcze czas na prowadzenie kulinarnego fanpage: https://www.facebook.com/dorotakucharzy/


"Na co dzień pracuję jako nauczyciel przedszkola. Uwielbiam pracę z dziećmi. Daje mi ona radość, spełnienie oraz wiele satysfakcji. Jestem osobą spokojną, cierpliwą, troskliwą , odpowiedzialną, nie konfliktową, kreatywną. Kocham swoją rodzinę i jest ona dla mnie wszystkim. Dbam o ciepły dom, w którym panuje miłość i zgoda." - pisze o sobie pani Małgorzata Kalińska, szczęśliwa babcia czwórki wnucząt.
Pani Małgorzata lubi jazdę na rowerze, dalekie i czasami samotne wycieczki. Relaksuje się słuchając muzykę klasyczną, przy dobrej książce oraz tańcząc przy ulubionej muzyce, jaką jest salsa.
A co robi w wolnych chwilach?
"W wolnych chwilach rozwijam swoje zainteresowania i pasje: śpiew i taniec. Jestem wokalistką Sceny Muzycznej w Domu Kultury. Śpiewam na koncertach charytatywnych, okolicznościowych, Domach Kultury. Mój repertuar to piosenki Anny German, Anny Jantar, Violetty Villas oraz wielu innych artystów, w tym również utwory operetkowe."Dziękujemy Wam wszystkim za nadesłane zdjęcia, i że zgodziłyście się nam o sobie opowiedzieć. To dla nas bardzo ważne, bo dzięki temu mogłyśmy Was poznać bliżej. Teraz wiemy dla kogo projektujemy i jakie jesteście <3 Liczymy, że już z nami zostaniecie, a nasze kolejne kolekcje trafią w Wasz gust i nadal będą pomagać podkreślać Waszą osobowość.

Pozdrawiamy ciepło,
Team Livia Clue

2 komentarze:

  1. To dla mnie wielka przyjemność ubierać się w sukienki Livia Clue. Są wyjątkowo kobiece oraz zachwycają walorami estetycznymi, oryginalnością oraz bardzo dobrym wykonaniem. Pozdrawiam Małgorzata

    OdpowiedzUsuń