czwartek, 25 lutego 2016

LC wśród topowych projektantów na SHOWROOM

Ciężka praca się opłaca... Tak możemy podsumować fakt, że spotkało nas wyjątkowe wyróżnienie!
W ostatnim czasie nastąpiło u nas wiele zmian, które nastawione są na rozwój i promocję  marki. Efekty są - Livia Clue jest coraz bardziej doceniana. Otrzymałyśmy propozycję zamieszczenia naszej oferty na stronie showroom.pl! Showroom.pl to platforma sprzedażowa prezentująca topowych, polskich projektów, których projekty są naprawdę unikatowe i wyjątkowe. To dla nas bardzo duże wyróżnienie, tym bardziej, że powszechnie wiadomo, iż wymagania SHOWROOM względem kolekcji są naprawdę wysokie.
Konto LC zostało utworzone, wszystkie sukienki i spódnice wprowadzone do oferty. Dołączyłyśmy zatem do grona projektantów na showroom.pl. Jeszcze tego samego dnia spotkała nas bardzo miła niespodzianka...Okazało się bowiem, że nasze zdjęcia edytorialowe tak zachwyciły wydawców, że jedno z nich zostało użyte jako cover photo na fanpage'u platformy :)))Następnego dnia otrzymałyśmy wiadomość od opiekunki naszego konta na SHOWROOM, która napisała: "Pobiłyście wczoraj rekord nowych marek w ilości wejść na sklep od momentu włączenia :)"

Nic tak nie uskrzydla jak sukcesy, bo do takich możemy zaliczyć pojawienie się na showroom.pl. Bardzo się cieszymy, że nasza praca jest doceniana przez tak wymagających "krytyków".  Jednak jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że marka Livia Clue będzie mogła docierać do coraz większej ilości kobiet <3


Pozdrawiamy ciepło,
Team LC.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz