wtorek, 3 stycznia 2017

Kilka wspomnień z roku minionego...

Witajcie w roku 2017 :) Mamy na niego sporo planów, o których będzie Was informować na bieżąco. I na pewno się nie zawiedziecie. Jednak zanim to nastąpi zapraszamy Was na odrobinę wspomnień.
Zobaczcie co się działo w Livia Clue.


Z początkiem 2016 miała miejsce oficjalna premiera spektaklu "Mayday 2". Od tamtego momentu nasze sukienki pojawiają się na deskach teatrów w całej Polsce.Wspierając uczciwy biznes dołączyłyśmy do akcji Fashion Revolution "Who make your clothes?"
Latem, obok regularnej kolekcji zaprojektowałyśmy kolekcję dedykowaną dla Showroom. Delikatne, tkaniny włoskiego projektu i kobiece fasony <3
Nasze ubrania zostały wykorzystane do stylizacji do sesji w TOP MODEL realizowanej z uczestnikami MASTERCHEF Junior.

Jesień 2016 roku powitałyśmy kolekcją jeansową, a w niej spódnicą w nowej długości Total Midi
Nasza LIZA Midi Iris pojawiła się w polskim wydaniu Elle jako propozycja stylizacji bohaterki filmowej granej przez cudowną Evę GreenNa tę zimę przygotowałyśmy też wyjątkową kolekcję. Przytulne koronki to połączenie ciepłych tkanin z delikatnymi koronkami. Takiej kolekcji jeszcze u nas nie było.

W ubieegłym roku wydarzyło się naprawdę dużo. W Nowy Rok ruszamy z większą siłą i nowymi pomysłami. Dziękujemy, że byłyście z nami. Mamy nadzieję, że i w tym roku z nami będziecie :)


Zespół Livia Clue

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz