piątek, 29 kwietnia 2016

Kobieca Livia Clue

Jak się domyślacie na podstawie poprzedniego posta, dzisiaj przybliżymy Wam efekty marcowej sesji poświęconej kobiecości.

Zdarzy się Wam czasem spóźnić? A może nie potraficie sobie odmówić plotek z przypadkowo spotkaną koleżanką, bez względu na to czy się śpieszycie czy nie? Nam tak :) I właśnie dlatego, że 
w marcu obchodzimy nasze święto, postanowiłyśmy spojrzeć na siebie z dystansem. 
Nie macie  wrażenia, że im bardziej się spieszycie do wyjścia, tym szybciej ucieka czas? Wyjaśnieniem tego problemu chyba powinni zająć się naukowcy!... Jak to pięknie skomentowała jedna z naszych Klientek: "Damie wypada się spóźnić". Szczególnie dlatego, że nie robimy tego specjalnie... ;)


Pogaduchy, ploteczki... :) Mają wspólną cechę ze spóźnieniami; i w tym przypadku czas płynie szybciej. Ale jak ciężko sobie odmówić plotek kiedy jest tyle tematów do omówienia! :) Miejsce? Ono chyba nie gra większej roli. Nie ważne czy to galeria  handlowa, czy kawiarnia - ważne z kim!

Zakupy też są naszą słabością, ale przecież nie możemy być idealne :)Potraficie sobie odmówić przejrzenia się w czymkolwiek co odbija światło i może Wam zastąpić lusterko :) My polujemy na witryny sklepowe, nasza Wiktoria upolowała telefon :)Mamy nadzieję, że udało się Wam choć na jednym zdjęciu znaleźć siebie. Bardzo się starałyśmy, żeby pokazać Wam kobiecość z przymrużeniem oka :) Teraz uciekamy, bo jesteśmy trochę spóźnione... 

Całujemy gorąco,
Zepół LC

modelki: Paulina Koniarska, Viktoria Nitsu
fotograf: Dominika Pietrzyba

3 komentarze: