wtorek, 30 sierpnia 2016

Podsumowanie kolekcji Livia Clue Lato 2016

Wakacje dobiegają końca, ale na szczęście lato jeszcze chwilę z nami pozostanie.
To odpowiedni moment, aby podsumować naszą letnią kolekcję :)
W tym roku sukienki Livia Clue pojawiły się w nowych odsłonach. Już w wiosennej kolekcji dostępne były nowe fasony, które charakteryzowały piękne dekolty. Kolekcja letnia natomiast obfitowała w kolejne nowe kroje Waszych ukochanych sukienek.

Sukienka INES Midi Justine jest idealną przedstawicielką "innowacji" w naszych sukienkach :) Luźniejsza, przewiewna, idealna na lato z kuszącym wycięciem na plecach.
Justine wystąpiła również w fasonie z bardziej dopasowaną górą i na wygodnych ramiączkach czyli LIZA Midi Justine
Rozcięcie na plecach pojawiło się również w sukienkach MONA. W tym przypadku w wersji poziomej odcinającej górę sukienki od dołu. Jednak jest jeszcze coś co wyróżni MONĘ od pozostałych sukienek, a mianowicie długość. Ten fason został opracowany tak, aby sięgał delikatnie przed kolana tworząc w ten sposób bardzo elegancką długość mini,
Kroje krojami, ale w kolekcji Livia Clue musiały przede wszystkim znaleźć się starannie dobrane tkaniny. Oprócz delikatnej Justine, energetycznej i żakardowej Tunesji czy przykuwającej uwagę Ingrid w kolekcji możecie znaleźć cudowną Celine w ciepłych odcieniach.


To nie wszystkie sukienki, które w tym sezonie zaprojektowaliśmy. Pełną kolekcję może cie znaleźć na naszej stronie internetowej www.liviaclue.pl

Zapraszamy Was również do zobaczenia kampanii przygotowanej na potrzeby kolekcji na naszym fanpage.
Już wkrótce pokażemy Wam kulisy powstawania sesji  :)


Pozdrawiamy,
zespół Livia Clue
Fot: Dominik Więcek
Make up: Anna Hetmańczyk
Modelki: Ewelina Bryt
Patrycja Kamracka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz