czwartek, 15 września 2016

Kulisy powstawania kampanii letniej kolekcji Livia Clue

Ostatnim razem zaprezentowałyśmy Wam letnią kolekcją oraz towarzyszącą jej kampanię. Dziś chciałybyśmy pokazać Wam okoliczności powstawania sesji zdjęciowej :)

Na miejsce pleneru wybrałyśmy scenerię chorzowskiego parku, a dokładniej pięknego rosarium.Rozłożyliśmy się w pobliskiej altance i zaczęliśmy planowanie. Od których stylizacji rozpoczynamy, w którym miejscu jakie ujęcia będziemy robić. Ale przede wszystkim zaplanowaliśmy świetne humory :)Naszemu fotografowi - Dominikowi bez wątpienia energii do działania dodały jego ulubione chrupki orzechowe :)

O mnogość dodatków do sukienek zadbała nasza utalentowana stylistka Karolina. Uwierzcie, że wszystkim dziewczynom na planie szybciej zabiły serca na widok takiej ilości szpilek ;)
O perfekcyjny makijaż zadbała Ania Hetmańczyk. Nie była to nasza pierwsza wspólna sesja, dlatego efekt na jakim nam zależało został szybko osiągnięty :)
Kiedy modelki były już gotowe ruszyliśmy w ustalone wcześniej miejsca, żeby złapać kilka pięknych ujęć.


Jak widzicie pogoda nam dopisała :) Ale na szczęście odpowiednia ilość pomocników pozwoliła ograniczyć promienie słoneczne, bo parasol i blendę na zmianę trzymał dosłownie każdy.Zdarzyło się Wam kiedyś stać w obcasach na trawie...? Jeśli tak to doskonale wiecie przed jakim wyzwaniem stanęły nasze modelki :)Nie, nie... Ciągnik nie był elementem scenografii :) Nie pozostało nam nic innego jak posłusznie zejść ekipie porządkowej z drogi.
Cała nasza ekipa, a w szczególności modelki w sukienkach przykuwały uwagę przechodniów. I to nie tylko gatunku homo sapiens :)

Więcej zdjęć z backstage sesji letniej kolekcji znajdziecie na naszym fanpage

Do następnego razu :)
Zespół Livia Clue
1 komentarz:

  1. Świetne zdjęcia, ale te szpilki oczarowały mnie :)

    OdpowiedzUsuń