wtorek, 8 grudnia 2015

Wigilia firmowa: szybka metamorfoza

Małe, nieformalne spotkania świąteczne organizowane były chyba w pracy od zawsze, ale w ostatnich latach taka impreza musi być „na wypasie”. Wigilia firmowa to okazja do rozmowy w mniej formalnej atmosferze, zjedzenia przedpremierowego karpia i makowca, a może i ujawnienia ukrytych talentów współpracowników, w spontanicznym kolędowym karaoke ;) 

I jak zawsze, warto wykorzystać ten dzień, żeby świetnie wyglądać. Często spotkanie wigilijne odbywa się po godzinach pracy, jednak jeśli tak nie jest, to wystarczy kilka dodatków, żeby strój biurowy zamienił się w imprezowy. Wystarczy zmiana biżuterii, zamiast delikatnych kolczyków można sobie pozwolić na większe i bardziej efektowne, szybkiej metamorfozy dopełni szminka: zawsze pożądana jest czerwień, dla odważniejszych modne w tym sezonie burgundy, a dla lubiących ekstrema – fiolet. Jeśli macie pewną rękę, zamiast szminki możecie codzienny makijaż uzupełnić eyelinerem, dramatyczna czarna kreska zawsze robi wrażenie. Jeśli chcecie, weźcie ze sobą dodatkową parę butów i zamieńcie kozaki na ultra kobiece szpilki. Na naszej grafice kilka propozycji, które szybko zmienicie z biurowych w świąteczne: GRETA Midi Klaudia, RITA Midi Gipiura oraz RITA Midi Celia, ale tak naprawdę każda z sukienek Livia Clue się sprawdzi (zobaczcie np. STAR Midi Ninę w wersji codziennej i eleganckiej).
 

Wigilia firmowa


Boże Narodzenie to czas radości i powrotu do czasów dzieciństwa, więc proponujemy Wam jeszcze kilka gadżetów, które być może pomogą rozruszać najbardziej drętwą wigilię firmową. Kto oprze się urokowi opaski z rogami renifera? Jeśli nie jesteście przekonane do tego typu ozdób, w sklepach jest także mnóstwo świątecznej biżuterii bardziej na poważnie: jesteśmy zakochane w bransoletkach i kolczykach z motywami anielskich skrzydeł, do wykorzystania nie tylko w grudniu (zapisujemy na naszą listę prezentów!).
Na zakończenie jeszcze jedna inspiracja, tym razem filmowa. Widziałyście już w tym sezonie „To właśnie miłość”? My jeszcze nie, ale na pewno wkrótce to nadrobimy.

Podzielcie się z nami, lubicie firmowe spotkania świąteczne czy raczej wolałybyście ich uniknąć?1 komentarz:

  1. Ta czarna sukienka jest bardzo ładna :)

    Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

    OdpowiedzUsuń