poniedziałek, 21 grudnia 2015

ZUZA Midi Ariana na wigilijny wieczór

Wigilia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, ale jest jeszcze tyle do zrobienia, że trudno ze wszystkim nadążyć. Chciałybyśmy się z Wami podzielić naszymi sposobami, jak ekspresowo wyglądać pięknie i zebrać mnóstwo komplementów w ten wyjątkowy wieczór. Na tę szczególną okazję naszym zdaniem świetnie nadaje się ZUZA Midi Ariana, jedna z najbardziej kobiecych i eleganckich sukienek tej kolekcji: rozkloszowany fason w połączeniu z ozdobną granatową koronką sprawiają, że nie potrzebujecie już wiele więcej, by stać się Najlepszą Wersją Samej Siebie.
Jedną z najważniejszych rad dotyczących sprawnej organizacji jest ta, że szybka realizacja wymaga długiego przygotowania ;) Już poprzedniego wieczoru przygotujcie sukienkę, wyczyśćcie buty i pamiętajcie, by wcześniej zadbać o niezbędne dodatki: biżuterię czy produkty do makijażu. 

Zaczynamy od włosów: już rano zepnijcie je w ślimaka na czubku głowy, a po południu będą się skręcać w piękne loki. Jeżeli macie jakąś swoją ulubioną, wypróbowaną fryzurę, możecie ją odmienić ozdobnym grzebieniem czy opaską.

Pora na makijaż: nasz sprawdzony trik, by ożywić nawet najbardziej zmęczoną twarz to rozświetlacz. Aplikujemy odrobinę na szczyt kości policzkowych, nad różem, pod brwiami po zewnętrznej stronie, a także nad i pod wargami (delikatnie). To naprawdę działa! A aby nie tracić czasu precyzyjne malowanie ust szminką wybierzcie na ten wieczór błyszczyk. 


Sukienka: Livia Clue, ZUZA Midi Ariana, opaska: Claire's, buty: DeeZee (złote), Venezia (granatowe), kolczyki: W.Kruk, błyszczyk: Maybelline


Czas przejść do ubrania, bo ZUZA Midi Ariana już czeka. Nie potrzebuje wiele dodatków. Wasze ulubione szpilki, jakaś biżuteria. To wszystko, a gwarantujemy, że i tak będziecie najjaśniejszą gwiazdką wieczoru :)

Macie własne sposoby na błyskawiczny świetny wygląd?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz